LANGROVA, s.r.o.
Skrétova 48, 301 00 Plzeň, Czech Republic
+420 377 237 550
+420 724 283 720
office@patent-langrova.cz


View Larger Map

Investice - nabídka průmyslových práv

Naše patentová kancelář poskytuje služby převodu (prodeje) nebo licence (pronájem) průmyslových práv národních, zahraničních a evropských. Zde uváděné nabídky jsou zveřejněny po předchozím odsouhlasení vlastníků těchto průmyslových práv.
V případě zájmu kontaktujte naši kancelář.

A) Ochranné známky

Ochranná známka č. zápisu 155488, právo přednosti ze dne 20. března 1962, znění "VENUŠE"
Vlastník BOHEMIA SEKT, s.r.o. nabízí k prodeji ochrannou známku, popř. uzavření licenční smlouvy, pro výrobky: víno všech druhů.

B) Patenty, užitné vzory

Patent č. 304893 " Inovativní technické řešení kolečkových bruslí " a souvisejicí know-how
Podvozky jednořadých kolečkových bruslí obsahujicí navíc oproti stávajicím běžným řešením unikátní bezpečný brzdný systém a odpružení jednotlivých koleček se zdvihem odpružení 8mm. Dále také jako variantní řešení nafukovací bezdušové pláště. Podrobné informace jsou k dispozici na:  http://freedom-line.webnode.cz/

Užitný vzor č. 20935 "Stavební systém dřevěných zahradních staveb " a souvisejicí know-how
Podstatou technického řešení je konstrukční vytvoření stavebního systému dřevěných zahradních staveb z prefabrikovaných stavebnicových dílů. To umožňuje jednoduché vytvoření variabilních dřevěných zahradních staveb. V systému jsou použité dřevěné díly tvořené běžným truhlářským řezivem. Díky spojení prvků systému pomocí spojek a šroubů jsou stavby rozebíratelné bez poškození nebo opotřebování spojovacích prvků.

C) Průmyslové vzory

D) Know-how

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Více informací